دبیرکل حزب همت: نامزد ما در انتخابات شخصیتی مقتدر و عملگرا خواهد بود

نشست خبری حزب همت

دبیرکل حزب همت: نامزد ما در انتخابات شخصیتی مقتدر و عملگرا خواهد بود

دبیرکل حزب همت: نامزد ما در انتخابات شخصیتی مقتدر و عملگرا خواهد بود

دبیرکل حزب همدلی مردم تحول خواه (همت) گفت: برای برون رفت از وضعیت فعلی کشور معتقدیم رئیس جمهور آینده باید یک شخصیت مستقل و مقتدر خارج از جناح های سیاسی موجود باشد.

 به گزارش پایگاه خبری همدلی و همت به نقل از ایسنا، سیداحمد نبوی در نشست خبری گفت: در هشتاد سال گذشته بخصوص بعد از جنگ جهانی دوم تمام نخست وزیران ورئیس جمهورانی که سبقه نظامی داشتند و با رای مردم  انتخاب شدند کشورشان را متحول کردند.  مردم در برخی از کشورها در انتخابات به یک فرد نظامی رای دادند و این شخصیت های مقتدر کشورشان را از بحران اقتصادی و اجتماعی نجات دادند.

دبیر کل حزب همت اظهار کرد : البته انتخاب یک رئیس جمهور نظامی از طریق آرای مردم نه کودتا محسوب می شود و نه با سخن امام راحل مغایرت دارد، چرا که این مهم از طریق انتخابات و با رای مردم است و مردم حق دارند ازظرفیت های خوب فرزندان نظامی خود که مرد میدان بحرانها بودند و هستند برای اداره کشور و برون رفت از وضعیت کنونی با انتخابات و رای مستقیم خود بهره مند شوند زیرا کشورگردانی اقتدار و فداکاری می خواهد نه باند بازی و سیاسی‌بازی.

وی با اشاره به درآمد دو هزار میلیارد دلاری کشور در ۲۸ سال گذشته افزود: دراین مدت  ما در کشور رشد داشته ایم ولی توسعه نداشتیم که اگر توسعه بر مبنای اقتصاد درون زا داشتیم امروز اثری از بیکاری در کشور نبود.

نبوی گفتمان حزب همت را، برپایه سه اصل رهبری، مردم و اخلاق دانست و افزود: تحول گرایی و حذف تک تک اختلاس گران، رانت خواران و دزدان بیت المال، درهر پست و مقامی، شاخصه این حزب است و یقینا این افراد که امتحان خود را پس داده اند و از نگاه آحاد ملت منفور و مردودند و جایگاهی در انتخابات آینده و بین مردم بویژه طرفداران این حزب که عمدتا دهه شصتی و هفتادی هستند، ندارند.

دبیرکل حزب همت با تاکید براینکه اصلاح طلبان و اصول گرایان در ۳۰ سال گذشته  رئیس جمهور مقتدر، فداکار، برنامه دار، هوشمند و فراگیر نداشتند افزود: بزودی جبهه تحول گرایان متشکل از احزاب همسو و مستقل در کشورموجودیت خود را برای انتخابات آینده رئیس جمهوری  اعلام خواهند کرد.

مریم دهقان نیری

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *